عکس‌های خبرساز

۳۱ تیر ۱۴۰۲

رصد خبر | از آتش در جنگل‌های مریوان تا حاشیه تشییع آیت الله صانعی و نشست دانشجویان با سخنگوی دولت، عکس‌هایی خبرساز داشت . عکس‌هایی که برخی از آنها پیامشان را سریع‌تر از یک مقاله به مخاطب منتقل می‌کنند.


آتش به جان جنگل‌های مریوان

چنگل‌های حوالی شهر «برده‌ره‌شه» شهرستان مریوان چند روز است دچار حریق شده و از بعدازظهر پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۲ آتش شدت بیش‌تری گرفته است.
۳۱ تیر ۱۴۰۲
عکس از: فارس


در حاشیه تشییع آیت‌الله صانعی

تصویری از مراسم تشییع آیت‌الله حسن صانعی از حسینیه جماران در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی بازتاب گسترده‌ای داشت. سید محمد خاتمی در کنار محمدی گلپایگانی رئیس دفتر رهبر انقلاب.

۳۱ تیر ۱۴۰۲
عکس از: جماران

خفاش طاقت دیدن نور ندارد

دانشجویان تهرانی در اعتراض به هتک مجدد حرمت قرآن کریم در مقابل سفارت سوئد تجمع کردند. این تجمع برای ساعتی به تحصن تبدیل شد.
۳۰ تیر ۱۴۰۲
عکس از: ایرنا

نشست بصیرتی طرح ولایت دانشجویان در مشهد

در خبرهایی که از این نشست مخابره شده، مشخص نیست این دانشجو به سخنگوی دولت چه می‌گوید ولی با توجه به بخشی از سخنان بهادری جهرمی درباره تنش‌های آبی، احتمال می‌رود بطری در دست دانشجو مربوط به آب آلوده در برخی استان‌های ایران باشد.

۲۹ تیر ۱۴۰۲
عکس از: ایرنا


تنها کارگاه طبل سازی در ایران

کسب و کار تنها کارخانه طبل‌سازی ایران در ایام محرم رونق دارد. محصولات این کارگاه با نام برند ژاپنی به بازار عرضه می‌شود.

۲۹ تیر ۱۴۰۲
عکس از: ایرنا


نگاهی بر وضعیت عرضه مانتو در بازار

عکاس نگاهی به فروشگاه‌های عرضه مانتو انداخته است. در عکس‌های او زنانی با چادر در حال جستجو و خرید مانتو هستند. در شرح عکس آمده که تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان مانتو تاکید دارند آنچه در بازار عرضه می‌شود برگرفته از تقاضا است اما برخی بانوان از اینکه مانتوی مناسب با شئون اسلامی کمتر در بازار وجود دارد گلایه دارند.

۲۸ تیر ۱۴۰۲
عکس از: فارس

زندگی بر مدار ۵۰ درجه

در اهواز، زندگی بر مدار ۵۰ درجه می‌چرخد. اگر کسب و کار، رانندگی تاکسی باشد که مشقات آن بیشتر است.

۲۷ تیر ۱۴۰۲
عکس از: ایسنا

https://rasadkhabar.ir/6ways

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

ارزش سالانه صادرات نفت ایران افزایش یافت

ش تیر ۳۱ , ۱۴۰۲
رصد خبر | ارزش صادرات نفتی ایران در سال ۲۰۲۲، به ۴۲.۶ میلیارد دلار رسید که در مقایسه با ارزش صادرات نفتی سه سال گذشته، بالاتر بود. خبرهای مرتبط:عکس‌های خبرساز ۲۴ تیر, ۱۴۰۲ بازداشت مورا و مرزهای آزادی رسانه در اروپا ۲۵ اردیبهشت, ۱۴۰۱ هیات نظارت بر مطبوعات در سال […]