روسیه ۸۱ رسانه اروپایی را تحریم کرد

۵ تیر ۱۴۰۳

رصد خبر | روسیه در اقدامی تلافی‌جویانه علیه ۸۱ رسانه اروپایی تحریم‌هایی را اعمال کرد که به موجب آن دسترسی از داخل کشور را محدود می‌سازد.

وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد که این کشور در پاسخ به اعمال ممنوعیت‌هایی علیه رسانه‌های روسی از جمله «ریا نووستی»، «ایزوستیا» و «روسیسکایا گازتا»، اقدام متقابلی را علیه برخی رسانه‌های خاص اتحادیه اروپا انجام داده است.

خبرگزاری آناتولی به نقل از وزارت خارجه روسیه گزارش کرد که این اقدام «تلافی‌جویانه» بوده و روسیه مجبور به اتخاذ چنین اقدامی شده است و اگر تحریم‌ها علیه روسیه برداشته شود، مسکو نیز اقدام مشابهی در جهت لغو تحریم‌ها انجام خواهد داد.

از جمله رسانه‌هایی که روسیه ممنوع کرده، می‌توان به «اشپیگل»، «ال موندو» اسپانیا، «لوموند» فرانسه و «پالتیکو» اروپا که دفتر اصلی آن در آمریکا مستقر است، اشاره کرد.

https://rasadkhabar.ir/TVmjC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

آسانژ به طور رسمى آزاد شد

س تیر ۵ , ۱۴۰۳
رصد خبر | بنیانگذار ویکی لیکس روز چهارشنبه با حکم قاضی دادگاه رسما آزاد شد. خبرهای مرتبط:مجارستان: ۹ کشور اروپایی بهای گاز روسیه را به روبل… ۱۲ اردیبهشت, ۱۴۰۱ مجارستان تحریم اروپایى نفت روسیه را وتو مى کند ۱۲ اردیبهشت, ۱۴۰۱ گازپروم: صادرات گاز روسیه به چین افزایش داشته است […]