اخبار دنیای ارتباطات

نتیجه یک تحقیق: اسرائیل عامل قتل خبرنگار رویترز در لبنان است

رصد خبر | دو خبرگزاری رویترز و فرانسه با انجام تحقیقات مستقل اعلام کردند که نیروهای رژیم صهیونیستی روز ۱۳ اکتبر در حالی که خبرنگاران در حال فیلمبرداری از گلوله‌باران مرزی در جنوب لبنان بودند، با شلیک ۲ گلوله پشت سر هم تانک، یک خبرنگار رویترز را به قتل رساند

چرا معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ تغییر نام داد؟

رصد خبر| معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره تغییر عنوان معاونت مطبوعاتی این وزارت‌خانه به معاونت امور تبلیغات و رسانه توضیح داد و گفت که این معاونت کانون‌های تبلیغاتی را هم رتبه‌بندی خواهد کرد.

مدیر عامل ایرنا : اخبار جعلی سلاح جنگی علیه فلسطینیان شده است

رصد خبر | مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) با بیان اینکه رسانه‌ متعهد به ارزش‌های اخلاقی هرگز به خشونت و نفرت دامن نمی‌زند، تاکید کرد: رژیم صهیونیستی با انتشار اخبار جعلی تلاش کرد تا افکار عمومی را به نحوی مشغول کند تا شاید تعداد کمتری از عمق فاجعه انسانی در غزه

فانیان: محدود کردن جام‌جم از برد وسیع ماهواره به اینترنت، غلط است

رصد خبر | سعید فانیان یکی از مدیران رسانه‌ای ایران است که رییس واحد مرکزی خبر طی سال‌های ۶۷ تا ۷۳، مدیریت شبکه‌های جهانی جام‌جم از سال ۸۲ تا۸۸ و عضو هیات علمی دانشگاه بوده است. او در گفت‌وگویی دوره‌های مختلف مدیریتی این شبکه را ارزیابی کرده است.

سرمایه‌گذاران از هیات مدیره اوپن‌ای‌آی به دلیل برکناری مدیرعامل شکایت می‌کنند

رصد خبر | منابع آگاه اعلام کردند که سرمایه‌گذاران اوپن‌ای‌آی، از جمله مایکروسافت با ۴۹ درصد سهام، در حال بررسی اقدامات قانونی علیه هیئت‌مدیره این شرکت پس از برکناری ناگهانی مدیرعامل، سام آلتمن، هستند.