تل‌آویو دستور توقف فعالیت شبکه «المیادین» در اسرائیل را صادر کرد

۲۲ آبان ۱۴۰۲

رصد خبر | کابینه رژیم اسرائیل، سحرگاه امروز (دوشنبه)، دستور توقف فعالیت شبکه «المیادین» در فلسطین را صادر کرد.

«یو آو گالانت» وزیر جنگ اسرائیل و «شلومو کرعی» وزیر ارتباطات این رژیم در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند علت صدور این دستور ضربه به «امنیت اسرائیل» بوده است.

در این بیانیه اشاره شده است که علاوه‌ بر تعطیلی تمام دفاتر شبکه المیادین، تجهیزات این شبکه لبنانی مصادره خواهد شد و المیادین دیگر امکان استفاده از زیرساخت‌های ارتباطی را نخواهد داشت.

«سالم عطا الله» معاون دبیرکل جنبش مجاهدین فلسطین در واکنش به این قرار گفت: «تصمیم کابینه دشمن صهیونیستی برای ممنوعیت [فعالیت] شبکه المیادین و مصاده تجهیزات این شبکه در اراضی ۱۹۴۸ فلسطین و کرانه باختری خود دلیلی قاطع است که نشان می‌دهد این شبکه در مسیر درست گام بر می‌دارد. این اقدام نشان افتخار این شبکه مقاومت است».

او همچنین اشاره کرد که اتخاذ چنین تصمیمی، بیانگر «میزان شکست و ناتوانی صهیونیست‌ها در برابر عملکرد رسانه‌ای مقاومت» و همچنین شکست آن‌ها در پنهان کردن صدا و تصویر حقیقت است.

کابینه رژیم صهیونیستی پیش از این تصمیم تعطیلی و جلوگیری از فعالیت شبکه قطری «الجزیره» را نیز در اراضی اشغالی فلسطین اتخاذ کرده است.

https://rasadkhabar.ir/YY0mp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

ارزیابی ۷ جامعه‌شناس از «حیات اجتماعی زنان در ایران»

د آبان ۲۲ , ۱۴۰۲
رصد خبر | هفت جامعه‌شناس، کارشناس و فعال حقوق زنان، دیروز در موسسه رحمان گرد هم آمدند تا درباره «آینده حیات اجتماعی زنان» گفت‌وگو کنند. خبرهای مرتبط:شب پرحادثه تل آویو؛ عامل تیراندازی به شهادت رسید ۱۹ فروردین, ۱۴۰۱ سفرای اتحادیه اروپا سخنرانی‌های مراسم «روز اروپا» در… ۱۸ اردیبهشت, ۱۴۰۲ دستگیرى […]